Romans

Sjakie’s prijzen zijn INCLUSIEF VERZENDKOSTEN, binnen Nederland; naar het buitenland: met toeslag.

 

 

 

 

 

        

per pagina
  • Das Dorf - I. Bunin
    Das Dorf - I. Bunin

    Iwan Bunin geeft inzicht in het Russische plattelandsleven na de mislukte revolutie van 1905. Het leven is somber, de woningen arm, het geweld wreed. Das Dorf vertelt over twee ongelijksoortige broers: Tichon blijft op het…

    € 9,99
  • All my sisters - J. Lennox
    All my sisters - J. Lennox

    In the tumultuous years before the First World War, sisters Iris, Marianne, Eva and Clemency, born and raised in industrial Sheffield, seek to follow their dreams. When twenty-year-old Marianne meets handsome, sophisticated Arthur…

    € 15,99
  • De helden van het badhuis - E. Sevela
    De helden van het badhuis - E. Sevela

    Drie Russische partijbonzen vertellen elkaar sterke verhalen over de erotische escapades waarmee ze hun bestaan hebben aangekleed.

    Spannende en komische verhalen tegen de achtergrond van een uitgeholde sovjetsamenleving. Een…

    € 13,99
  • A Step in the Dark - J. Lennox
    A Step in the Dark - J. Lennox

    A powerful family drama set in India and Scotland, from 1915 to the 1960s It's 1915 when young Bess Ravenhart, recently widowed, leaves her baby son Frazer with her mother-in-law, Cora, while she sails from India to Britain to set…

    € 13,99
  • Ramage & the Dido - D. Pope
    Ramage & the Dido - D. Pope

    Ramage hopes to enjoy a well-deserved leave when he receives new orders: commission and take command of the Dido. A massive 74-gun ship, she carries enough weight of metal to destroy a frigate in a single broadside, or sweep a…

    € 13,99
  • A Pigeon and a Boy - M. Shalev
    A Pigeon and a Boy - M. Shalev

    A mesmerizing novel of two love stories, separated by half a century but connected by one enchanting act of devotion&;from the internationally acclaimed Israeli writer Meir Shalev.During the 1948 War of Independence;a time when…

    € 12,99
  • De rest van de dag - K. Ishiguro
    De rest van de dag - K. Ishiguro

    Voor de samenvatting: zie foto 2.

    Auteur : Kazuo Ishiguro
    Artikelnummer : BF2683
    Categorie : Romans
    Taal : Nederlands
    ISBN : 9789045007922
    Uitgever : Atlas
    Druk : 5
    Jaar : 2000
    Pagina's : 276
    Bindwijze : Paperback
    Afmetingen :…

    € 11,99
  • De kleurling - H. Hennink Monkau
    De kleurling - H. Hennink Monkau

    De kleurling is een aangrijpend verslag over de eerste generatie Surinamers die in de jaren twintig naar Nederland kwam. Amsterdam was toen, net als in de zeventiende eeuw, een veilige stad en een oord van belofte voor…

    € 15,99
  • Dog handling - C. Naylor
    Dog handling - C. Naylor

    A hilarious and hip novel for every girl who's been desperate to find a way into her dream-man's heart–and discovered that love is more finicky than a Chihuahua in a Prada handbag.Yesterday, Liv Elliot had it all: a great flat…

    € 9,99
  • Heading out to wonderful - R. Goolrick
    Heading out to wonderful - R. Goolrick

    A stranger. A small town. The wife of the town's richest man. There's no stopping what's about to happen in this searing new novel from million copy bestseller, Robert Goolrick. For fans of The Help, Tigers in Red Weather and The…

    € 12,99
  • Aus den Geleisen - I. Merkel
    Aus den Geleisen - I. Merkel

    Voor de samenvatting: zie foto 2.

    Auteur : Inge Merkel
    Artikelnummer : BF2584
    Categorie : Romans / Duitstalige boeken
    Taal : Duits
    ISBN : 9783596132676
    Uitgever : Fischer Taschenbuch Verlag
    Druk : 1
    Jaar : 1996
    Pagina's :…

    € 9,99
  • Eine Frau im Westen - A.-M. Grisebach
    Eine Frau im Westen - A.-M. Grisebach

    Die Autorin schildert wie die Frau Jahrgang 13 als Republikflüchtling mit vier kleinen Töchtern, fünf Rucksäcken, zwei Koffern und ohne Geld nach Heidelberg kommt. In einer Fabrik nimmt sie eine Stelle als Hilfsarbeiterin an,…

    € 14,99
  • De storm in haar hart - K. Woodiwiss
    De storm in haar hart - K. Woodiwiss

    Storm in haar hart is een betoverend, romantisch verhaal dat zich afspeelt in South Carolina (Amerika), in 1803. Het gaat over de strijd tussen verstand en gevoel, waarin kolkende emoties en zinderende spanning om de voorrang…

    € 15,99
  • Set a 2x Gebroken Vleugels-serie - V. Andrews
    Set a 2x Gebroken Vleugels-serie - V. Andrews

    Deze set bestaat uit:

    1. Gebroken vleugels

    2. Vlucht in de nacht.

    Auteur : Virginia Andrews
    Artikelnummer : BF8240
    Categorie : Romans / boekenpakketten
    Taal : Nederlands
    ISBN : 1. 9789032509491 / 2. 9789032509507
    Uitgever : De…

    € 12,99
  • Alles stroomt - V. Grossman
    Alles stroomt - V. Grossman

    Een vertelling.

    Ooggetuigenverslag van de geschiedenis van RuslandMoskou, jaren vijftig. Ivan Grigorjevitsj bezoekt na een verblijf van dertig jaar in verschillende werkkampen zijn enig overgebleven familielid. De neef blijkt een…

    € 49,00 € 39,99
  • The epistolary novel in eighteenth-century Russia - M. Fraanje
    The epistolary novel in eighteenth-century Russia - M. Fraanje

    Proefschrift met een losse lijst met stellingen.

    Auteur : Maarten Fraanje
    Artikelnummer : BF6454
    Categorie(ën) : Studie en management / romans / antiquarische boeken / Engelstalige boeken
    Taal : Engels
    ISBN :…

    € 29,99
  • Witness against the Beast - E.P. Thompson
    Witness against the Beast - E.P. Thompson

    William Blake and the Moral Law.

    E. P. Thompson's long-awaited book on William Blake was published shortly after the historian's death in August 1993. Acclaimed as one of his best and most deeply felt works, it appears now for…

    € 39,15 € 29,99
  • Onder narcose - P. Very
    Onder narcose - P. Very

    Dit is een wat oudere roman, uit 1953.

    Een ouder boekje, die u misschien vroeger ook gelezen heeft.

    Schaars verkrijgbaar.

    Auteur : Pierre Very (17-11-1900 / 12-10-1960)
    Artikelnummer : BF8342
    Categorie : Romans / antiquarische…

    € 14,49
  • Jane Austen: The six novels - W.A. Craik
    Jane Austen: The six novels - W.A. Craik

    Voor de samenvatting: zie foto 2.

    Voor de inhoud: zie foto 3.

    Auteur : W.A. Craik
    Artikelnummer : BF5438
    Categorie(ën) : Romans / Engelstalige boeken
    Taal : Engels
    ISBN : 0416295401 / 9780416295405
    Uitgever : Methuen & Co
    Druk…

    € 14,99
  • Het vertrek van Professor Martens - J. Kross
    Het vertrek van Professor Martens - J. Kross

    Voor de samenvatting: zie foto 2.

    Auteur : Jaan Kross
    Artikelnummer : BF5374
    Categorie(ën) : Romans / antiquarische boeken
    Taal : Nederlands
    ISBN : 9789053331453
    Uitgever : Prometheus
    Druk : 1
    Jaar : 1993
    Pagina's :…

    € 19,99
  • Jane Austen. Real and imagined worlds - O. MacDonagh
    Jane Austen. Real and imagined worlds - O. MacDonagh

    This book is an exploration of Jane Austen's novels through the eyes of an historian. It demonstrates how the novels illuminate English history between 1792 and 1817, and how an appreciation of history can enrich our reading of…

    € 14,49
    1 - 21 van 282 resultaten
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • ...
  • 14

Winkelwagen

Geen artikelen in winkelwagen.

© 2012 - 2024 sjakieendeboekenfabriek | sitemap | rss | webwinkel beginnen - powered by Mijnwebwinkel