Onder invloed - M. Bron / H. Rensink
OverzichtPraktijkboeken voor geïntegreerde leerlingbegeleiding.
Een opgroeiend kind krijgt vroeg of laat te maken met genotmiddelen en meestal ook met gokken. Op feestjes en bij bijzondere gelegenheden is een glaasje bier of wijn vaak gebruikelijk. Ouders of andere familieleden die blowen zijn geen uitzondering meer. Een kraslot kopen bij de sigarenboer is zo gedaan.
Jongeren komen tegenwoordig eerder en makkelijker met genotmiddelen in aanraking dan 30 jaar geleden. Dat komt omdat er genotmiddelen zijn bijgekomen, normen en waarden zijn veranderd en de wetgeving is aangepast. Op een gegeven moment komt een jongere voor de keuze te staan. Zal ik gaan experimenteren met genotmiddleen of doe ik het niet. Hoe gaat deze jongere met die keuze om? De ouders en de school kunnen zich, als ze geconfronteerd worden met gebruik van genotmiddelen door jongeren, zeer ongemakkelijk voelen. Veel gehoorde vragen en opmerkingen zijn: Wat moet ik doen? Is hasj gevaarlijk? Belandt hij nu in de goot? Ik weet niets van XTC. Hoeveel geld geeft hij eigenlijk uit aan gokken?
Dit boek biedt praktijkgerichte informatie over de verschillende genotmiddelen en de werking ervan. Het boek richt zich in het bijzonder op de begeleidingsmogelijkheden van jongeren en de kansen daarvan op succes.
Voor de inhoud: zie de foto's 2 en 3.
Auteurs | : Marjolein Bron / Hettie Rensink |
Artikelnummer | : BF0179 |
Categorie(ën) | : Studie en management / antiquarische boeken |
Taal | : Nederlands |
ISBN | : 9789040200557 |
Uitgever | : E.P.N. |
Druk | : 1 |
Jaar | : 1997 |
Pagina's | : 112 |
Bindwijze | : Paperback |
Conditie | : Als nieuw |
Afmetingen | : 17 x 24 cm. |
Verzending | : Brievenbuspost |
INCLUSIEF VERZENDKOSTEN binnen Nederland




